عضویت طلایی

عضویت طلایی چیست؟

عضویت طلایی سرویس ویژه ای است که مجموعه راستین به همراهان مخصوص خود ارائه میدهد. پس از عضویت، هر ماه خلاصه یک کتاب به روز و معتبر کسب‌و‌کار را به‌ صورت متنی و  فایل صوتی برایتان به صورت دانلودی ارسال می نماییم.

شما با عضویت یک ساله، هر ماه به خلاصه یکی از جدیدترین و کاربردی ترین کتاب‌های کسب‌و‌کار دنیا دسترسی دارید و می‌توانید آن را به‌صورت فایل PDF دانلود کنید.
همچنین فایل صوتی چکیده کتاب به‌صورت MP3 در اختیار شما قرار می‌گیرد که قابلیت پخش در تمامی دستگاهها و ماشین را دارد.

کتاب‌ها در چه زمینه‌هایی هستند؟

کتاب‌ها برای کارآفرینان و مدیران و تمامی کسانی که به حوزه کسب و کار علاقه دارند انتخاب شده‌اند.
زمینه کتاب‌ها رشد کسب‌و‌کار، کارآفرینی، مدیریت، فروش و بهبود فردی هستند.

آیا می‌توانم این فایل‌ها را در جای دیگری منتشر کنم؟

خیر. برای تهیه و صوتی نمودن این فایل‌ها زحمت بسیاری کشیده شده است و چون شما برای رشد خودتان سرمایه گذاری نموده اید برای استفاده شخصی شما آماده شده است. اما میتوانید آنها را در اختیار افراد درجه یک خانواده خود هم قرار دهید تا آنها نیز به همراه شما رشد یابند.

آیا فایل‌ها را می‌توانم در موبایل یا اتومبیل خود استفاده کنم؟

بله. فایل‌های کتاب‌های الکتروینکی با فرمت PDF و فایل‌های صوتی با فرمت MP3 هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه و همچنین سیستم‌های صوتی اتومبیل هستند.

آیا با خرید عضویت طلایی برایم چیزی ارسال خواهد شد؟

عضویت طلایی سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید از بالای صفحه بر عکس الماس کلیک کنید و فایل‌های موردنظر را دانلود کنید یا فایلها به ایمیلتان ارسال میگردد.

هر هفته چه چیزی را دقیقا دریافت میکنم؟

pdf download

خلاصه کتاب به‌صورت کتاب الکترونیکی

خلاصه هر کدام به صورت فایل pdf در ابعاد A4  و با بلاترین کیفیت تهیه شده تا در کامپیوتر، موبایل، تبلت و یا کتابخوانهای الکترونیکی خود آن را مطالعه کنید و یا در صورت تمایل آن را چاپ کنید.

mp3 download

فایل صوتی خلاصه کتاب

خلاصه هر کتاب به صورت فایل MP3 با بهترین کیفیت در استودیو ضبط و تولید شده است. این فایل ها قابلیت پخش در تمام دستگاه‌ها مثل موبایل، کامپیوتر و تلویزیون و اتومبیل را دارد.

خرید عضویت طلایی

جدیدترین مطالب اعضای طلایی

این گروه فقط توسط کاربران قابل مشاهده است. برای مشاهده این دسته ، با خرید عضویت طلایی یک ساله ثبت نام کنید.