سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیزم

سروش صفدریان و صدف رفیعی موسسین مدرسه کسب و کار راستین ورود شما را به این وبسایت خوش آمد میگوییم و به شما تبریک میگیم که تصمیم گرفته با آموزش برای رشد و پیشرفت خودتان سرمایه گذاری کنید و بر روی محیط اطافتان تاثیر بگذارید و دنیا را جای بهتری برای زندگی خود و دیگران کنید.

ما در ۱۶ سال گذشته تمام تلاش خود را کرده ایم تا با آموزش، مشاوره و انتشار مقالات و کتب به روز دنیا به افراد و کسب و کارها کمک میکنیم تا اصولی و علمی تر کارآفرینی کنند و کسب و کار خود را ایجاد کنند و با بکار گیری روشهای علمی فروش خود را در هر بیزینسی که هستند حداقل تا ۳۰۰ درصد افزایش دهند.

مهمترین ویژگی دوره های ما کاربردی بودن و علمی بودن انها به همراه تجربیات نزدیک به ۲۰ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی و خدماتی به همراه آموزش و تحصیلات آکادمیک مدرسین می باشد.

مهمترین مشتریان ما کسب و کارهای کوچک و متوسط SMEs و افرادی است که تازه کار خود را میخواهند شروع کنند و یا به تازگی کار و کسب خود را راه اندازی کرده اند ما با مجموعه های بزرگ و شرکت های با سابقه چند ساله نیز همکاری میکنیم.

با شرکت در دوره های این مجموعه میتوانید به سرعت سالها تجربه و مطالعه مدرس دوره را در قالب یک دوره کامل دریافت کنید و نیازی نیست خودتان با سعی و خطا و کلی هزینه کردن به آنها برسید و در زمان و پول خود صرفه جویی میکنید.

یک راه این است که شما میتوانید با صرف میلیون ها تومان و تلاش حداقل ۲-۳ سال در دوره های متفاوت از اساتید مختلف شرکت کنید و سپس با سعی و خطا اصول را اجرا کنید و یا با گذراندن دوره های رایگان، مینی و جامع مدرسه کسب و کار راستین به سالها تجربه ، تحصیل و شرکت در دوره های مختلف داخلی و بین المللی مدرس دوره دسترسی پیدا کنید.

انتخاب با شماست ….

مبلغ این دوره ها در مقایسه با سرمایه گذاری که شما بر روی خود انجام میدهید واقعا صفر در برابر میلیارها تومان است. ارزش این دوره ها به میزان میلیارها تومان سودی است که با اجرای این تکنیک ها به دست میاورید.

دوره های رایگان خود به اندازه گرانترین دوره های موجود در حوزه کسب و کار در ایران دارای مطالب کاربردی و علمی است. شما حساب کنید که دوره های دیگر مجموعه چقدر ارزش دارد و گرانترین دوره این مجموعه حتی به اندازه یک گوشی موبایل قیمت ندارد.شما باید تصمیم بگیرید که این دوره چه تصمیم بر روی زندگی شغلی و شخصی شما میگذارد و یک گوشی موبایل چه تاثیری دارد؟

ضمنا برای تهیه دوره های حتی ۱٪ هم به خود شک راه ندهید زیرا طبق آیین و قانون مدرسه کسب و کار راستین تمامی دوره های ما دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰٪ و بدون چون و چرا میباشد (گارانتی بازگشت ۱۰۰٪)

 

تضمین محصولات

 

البته میتوانید از اینجا نظرات شرکت کنندگان قبلی دوره های مجموعه راستین را نیز مشاهده کنید

شما با شرکت در دوره های رایگان و غیر رایگان میتوانید اصولی و علمی کارآفرینی کنید و کسب و کار خودتان را داشته باشید و یا در کسب و کار خود به شدت رشد ایجاد کنید و فروشتان را با راه های تضمینی حداقل تا ۳۰۰ درصد افزایش دهید. این افزایش فروش ۳۰۰ درصدی کمترین قولی است که ما به شما میدهیم و ادعا میکنیم در صورتیکه این اصول و تکنیک ها را اجرا کنید خودتان از اتفاقی که افتاده متحیر میشوید.

دغدغه ما در مدرسه کار و کسب راستین Rastin Business School این است که مهارتهای فردی و توسعه کسب و کارها را دنبال کنیم .

مدرسه کسب وکار راستین حاصل عشق، علاقه، تجربه، دانش و تلاش موسسین آن دکتر سروش صفدریان و سرکار خانم دکتر صدف رفیعی مويد برای پیشرفت کار و کسب ها و ارتقای مدیران و کارکنان سازمانهای ایران میباشد

ماموریت راستین

 ماموریت ما در مدرسه کار و کسب راستین مشاوره، کوچینگ و آموزش روشهای علمی و کاربردی راه اندازی و رشد کسب و کار، توسعه مهارت های نرم مدیران و کارکنان از جمله سخنرانی، مذاکره، فروش حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها می باشد.

اعتقاد همکاران مجموعه بر این است که شکوفایی ایران و رونق اقتصادی کار و کسب ها فقط و فقط در گرو به روز رسانی دانش مدیران و کارکنان آن به علم روز دنیا و بومی کردن این دانش در قالب فرهنگ و شرایط ایران است. اعتقاد ایشان بر BEST NEVER REST است که بهترین ها هرگز در مسیر پیشرفت استراحت نمیکنند و رشد دائمی و بهبود مستمر رمز رسیدن به موفقیت است
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست

خدمات مدرسه کسب و کار راستین

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث می‌شود شرکت‌ها رشد نکنند، آن است که بر بازاریابی و فروش به‌طور موثر کار نمی‌شود. ما به چند روش به شما کمک می‌کنیم:

dvd

ارائه محصولات آموزشی برای کارآفرینان و مدیران

 جدیدترین و کاربردی ترین علم روز در زمینه کارآفرینی، فروش و مدیریت کسب و کار

برگزاری دوره‌های آموزشی

برگزاری دوره و کارگاه ها در زمینه مدیریت کسب و کار و کارآفرینی و فروش

مشاوره

مشاوره اختصاصی متناسب با کسب‌و‌‌‌‌‌کار شما

انواع مشاوره ها به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین در خصوص موضوع اختصاصی شما

نمونه هایی از مشتریان مدرسه کار و کسب راستین

  • مشاوره کسب و کار شرکت مزمز
  • برگزاری بیش از ۲۰ دوره آموزش سخنورانی و فن بیان
  • برگزاری دوره آموزشی در مجموعه سیمان خاش
  • مشاور بیش از ۲۰ استارت آپ فعال در پارک علم وفن آوری خراسان شمالی
  • برگزاری دوره آموزشی در مجموعه تولیدی ساینا زیر مجموعه پاکسان
  • برگزاری دوره آموزشی در صنایع سیمان زابل
    و …
    برخی از مجموعه هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم در تصویر زیر قابل مشاهده میباشد و شرح کامل آن در لینک زیر میباشد.
همکاران مجموعه راستین

بروشور دوره های مجموعه

دانلود بروشور دوره های راستین

دانلود رزومه دکتر سروش صفدریان

دانلود رزومه دکتر سروش صفدریان

گواهینامه ها و تقدیرنامه ها

دوره SPC