بهترین ایده کارآفرینی در منزل را برای خودتان انتخاب کنید

زمان تقریبی مطالعه: 9 دقیقه

کارآفرینی در منزل فقط نیاز به ایده دارد. تقریبا برای راه اندازی یک کار در خانه به سرمایه خاصی نیاز ندارید. چند ایده مشاغل خانگی که به شما امکان می دهد از خانه کار کنید. اگر قصد شروع و اداره یک کار در خانه را دارید می توانید از ایده های زیر برای کارآفرینی در منزل استفاده کنید. شاید وقتی حرف از کار و کسب درآمد و یا کارآفرینی می شنوید به رفت و آمد به یک دفتر کار یا مدیریت کارمندان فکر کنید. اما با ظهور مشاغل خانگی افراد بیشتری در حال کشف روش هایی برای استفاده از کار از راه دور برای پیگیری کارآفرینی هستند که دفتر کارشان در خانه است. در دنیای متصل امروز که فناوری به ما امکان انعطاف پذیری بیشتر در نحوه و محل کار ما را می دهد مشاغل مستقر در خانه به اشکال مختلف بوجود امده و می آیند.

بهترین ایده کارآفرینی در منزل برای من چیست؟

برای شروع کار در خانه شما فقط نیاز به یک اتاق اضافی کوچک و همچنین یک انبار برای محصولات دارید و بقیه مراحل درآمدزایی را می توان بصورت کاملاً آنلاین اجرا کرد. به طور کلی می توانید این نوع مشاغل را با استفاده از فضای موجود و امکانات خود شروع کنید.

جوانب مثبت و منفی اینکه چه چیزی به ایجاد مشاغل خانگی کمک می کند را بررسی می کنیم.
چند ایده مشاغل مستقر در خانه که امروز می توانید شروع کنید را بیان می کنیم.
یک ایده مشاغل خانگی پیدا کنید که برای شما مناسب باشد

چه چیزی باعث ایجاد مشاغل خانگی می شود: جوانب مثبت و منفی

مشاغل خانگی یک نوع سرمایه گذاری است! در مشاغل خانگی ممکن است به صورت تمام وقت یا بصورت پاره وقت کار کنند. می توانید با استفاده از یکی از اتاق های خانه خود کار خود را شروع و فعالیت کنید. چند تا از مشاغل خانگی یا مشاغل بازار که به صورت آنلاین فروش می کنند و مقدار زیادی موجودی کالا خرید نمی کنند و انبار داری نمی کنند حتی در حین سفر نیز اداره می شوند. هنگام تصمیم گیری در مورد مناسب بودن مشاغل خانگی ، موافقان و مخالفانی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

نکات و مواردی که طرفداران مشاغل خانگی بیان می کنند:

مشاغل کم سرمایه دارای هزینه های کمتری (مانند هزینه انبارداری) و مالیات کمتر هستند.
گزینه فروش محصولات یا خدمات به صورت محلی یا بین المللی با یک ایده کارآفرینی در منزل ممکن است.
تعادل انعطاف پذیر بین زندگی و کار که اگر مثلاً پدر یا مادر خانه نشین یا بازنشسته باشید ایده آل است.
شما می توانید یک مشاغل خانوادگی ایجاد کنید که شما یا همسرتان در صورت لزوم بتواند از آن استفاده کند.

موارد و نکات منفی در خصوص بهترین ایده کارآفرینی در منزل:

۱- برای حمایت از نیازهای مشاغل خانگی خود ممکن است لازم باشد که فضای خانه خود را تبدیل کنید (به عنوان مثال: نگهداری موجودی کالا ، ایجاد دفتر کار در خانه یا ذخیره سازی تجهیزات). البته این کار می تواند انجام این کار بدون برهم زدن زندگی شما در خانه باشد.
۲- باید از مقررات مربوط به مشاغل موردنظر خود پیروی کنید (به عنوان مثال: اگر می خواهید محصولات غذایی با مجوز نگهداری کالا را بفروشید ممکن است نیاز به اجاره آشپزخانه تجاری داشته باشید).
۳- ممکن است تجارت شما پیشرفت کرده و رونق بگیرد و کار از خانه پیشی بگیرد و شما را مجبور به اجاره فضای اضافی و استخدام کارمندان کند.
۴- کار در خانه آزادی زیادی به شما می دهد. اما ممکن است تنها باشید. اگر از بودن در کنار دیگران لذت ببرید این ممکن است دشوار باشد.

برای کمک به شما در یافتن بهترین ایده کارآفرینی در منزل از ابتدای کار ما لیستی از چند ایده را برایتان مهیا کرده ایم.

چند تا بهترین ایده های کارآفرینی در منزل (مشاغل خانگی) که می توانید شروع کنید

اگرچه راه های زیادی برای شروع بکار مشاغل خانگی وجود دارد، اما در زیر برخی از بهترین راه ها برای ایجاد مشاغل خانگی ذکر شده است:

  • محصولات را به صورت عمده بخرید و به صورت آنلاین بفروشید
  • فروش محصولات خانگی
  • فروشگاه dropshipping راه اندازی کنید
  • یک کار چاپی بر اساس تقاضا را شروع کنید
  • خدمات آنلاین ارائه دهید
  • کلاسهای آنلاین آموزش دهید
  • خدمات یا تخصص خود را تولید کنید
  • مخاطبانی را جذب کنید که می توانید از آنها درآمد کسب کنید

۱- محصولات را به صورت عمده خریداری کرده و به صورت آنلاین بفروشید

بسیاری از مشاغل بر روی مفهوم ساده واردات محصولات به صورت عمده و فروش آنها به صورت تکی برای کسب سود و درآمدزایی تمرکز دارند. شاید شما اخیراً به خارج از کشور سفر کرده اید و با محصولات منحصر به فردی روبرو شده اید که به راحتی در بازار شما موجود نیستند. اما اشتهای آن را حس می کنید. یا شاید شما می دانید که چگونه می توانید خدمات خود را در بازار بیابید. در هر صورت اگر این محصولات نسبتاً آسان ذخیره و حمل شوند ممکن است ایده های تجاری مشاغل خانگی مناسب باشد. حتی در ابتدا می توانید از خانه خود به عنوان نمایشگاه برای فروش محلی در بین همسایگان و دوست و آشنا استفاده کنید. این به شما امکان می دهد با افزایش فروش فضای کار خود را گسترش دهید.

۲- فروش محصولات خانگی

اگر خودتان سازنده هستید (یا شخصی را می شناسید) فکر کنید که آن سرگرمی را به یک تجارت تبدیل کنید. حتی اگر مجبور باشید محصولات خود را در جای دیگری (در استودیو ، آشپزخانه تجاری یا کارگاه تولید کنید) ممکن است بتوانید آنها را در خانه خود ذخیره کرده و بفروشید. وقتی توانایی کنترل تقریباً هر جنبه از کالاهایی که می فروشید را دارید. می توانید با هدف قرار دادن تقاضا در بازار ، آنها را مقرون به صرفه تر کنید. کیفیت آنها را بهبود ببخشید و یا آنها را برای مخاطبان خاص تهیه کنید. از همه بهتر تولید محصولات ضروری نیست.

۳- یک فروشگاه dropshipping راه اندازی کنید

ایده های مختلفی برای تجارت آنلاین وجود دارد که نگرانی در مورد موجودی کالا و حمل و نقل را شامل نمی شود. این مشاغل از یک مدل dropshipping استفاده می کنند. جایی که شخص ثالث محصولات شما را از طرف شما تولید ، ذخیره و حمل می کند و مسئولیت اصلی شما بازاریابی و خدمات به مشتری است. مارک کودکان Finer & Dandy نمونه ای از مشاغل مستقر در خانه است که از dropshipper استفاده می کند. موسس کورتنی وایت این شرکت را در جستجوی راهی برای کسب درآمد آنلاین بدون صرف وقت زیاد برای ارائه خدمات به مشتریان راه اندازی کرد.

تأمین کننده خرید و فروش شما می تواند محلی یا خارج از کشور باشد. اما شما باید اطمینان حاصل کنید که تأمین کننده ای پیدا می کنید که بتوانید به او اعتماد داشته باشید تا به طور مداوم تجربه مشتری عالی پس از فروش را ارائه دهد. همیشه دقت خود را انجام دهید در غیر این صورت ممکن است اعتبار کسب و کار خود را به خطر بیندازید حتی برنامه های Shopify مانند Oberlo نیز وجود دارند که می توانند شما را با تامین کنندگان متصل کنند تا ضمن ساده سازی تحقق سفارشات ، محصولات را به فروشگاه خود وارد کنند.

بهترین ایده کارآفرینی در منزل را برای خودتان انتخاب کنید

دراپ شیپینگ می تواند بهترین ایده کارآفرینی در منزل باشد

در وهله اول dropshipping شامل تبدیل شدن به توزیع کننده محصولات شخص ثالث ، هزینه های بازاریابی (هم از نظر مالی و هم از نظر زمانی) می شود تا در هنگام فروش به شما حاشیه بدهد. در بسیاری از موارد این می تواند کالاهای شما را به کالایی با فرصت محدود برای نام تجاری تجربه مشتری تبدیل کند. خوشبختانه چند روش مختلف وجود دارد که می توانید همچنان رقابت کنید حتی اگر کالاهای شما در بازاری که می فروشید کمبود نداشته باشید:

محصولات مربوط به تأمین کنندگان مختلف را برای ایجاد فروشگاهی که طیف خاصی را ایجاد می کند بفروشید.
از طریق محتوای با کیفیت و خدمات به مشتری رقابت کنید و ارزشی فراتر از محصولات خود ایجاد کنید.
منطقه کم محصولی از جهان را هدف قرار دهید. (حتما به هزینه حمل و نقل خود توجه داشته باشید.)
مخاطبان جدید را با همان محصولات هدف قرار دهید.

۴- یک کار چاپی بر اساس تقاضا را شروع کنید

استفاده از یک ایده کارآفرینی در منزل بر مبنای مدل مشابه مشاغل چاپی بر اساس تقاضا شما ملزم به نگهداری کالا یا حمل کالا نیستید. چاپ بر اساس تقاضا حتی انعطاف پذیری بیشتری برای سفارشی سازی محصولات دارای برچسب سفید با طراحی خلاقانه خود به شما ارائه می دهد. محصولات چاپی درخواستی دیگری نیز وجود دارد که می توانید بفروشید: بسته به تأمین کننده ای که برای کار انتخاب می کنید ، کتاب ، کلاه ، کوله پشتی ، پتو ، بالش ، لیوان ، کفش ، کاپوت ، کیف گوشی ، ساعت و غیره. بسیاری از مشاغل چاپی بر اساس تقاضا بر ارائه یک طیف خاص یا بهتر از آن یک هویت مشترک تمرکز دارند.

اگر مهارت طراحی دارید می توانید طرح های خود را ایجاد کنید. اما در غیر این صورت شما همیشه می توانید کارمند مورد نیاز خود را استخدام کنید. برای آشنایی کامل با نحوه چاپ بر روی تقاضا و چگونگی شروع کار حتماً دوره شرکت کنید.

۵- خدمات آنلاین ارائه دهید

خدمات شروع به فروش در خانه حتی از محصولات ساده تر از محصولات هستند ، اما چالش اختصاص زمان محدود شماست. “وقت پول است” هرگز واقعی تر از زمانی نیست که شما یک کار مبتنی بر خدمات را اداره می کنید. متخصصان خلاق ، مانند طراحان یا بازاریاب ها ، ممکن است مستقل باشند یا با شرکت های دیگر مشورت کنند و چندین مشتری را جذب کنند. اغلب از راه دور از دفتر خانه خود با مسافرت های گاه به گاه به کارشان ادامه می دهند. اما دیگران ممکن است براساس قرار ملاقات و رزرو کار کنند تا خدمات خود را مستقیماً به افراد ارائه دهند.

برخی از ایده های مشاغل خانگی مبتنی بر خدمات عبارتند از:

تمیز کردن خانه
نوشتن مقاله
آموزش شخصی
بازار یابی
طراحی

مشاغل خانگی خدماتی معمولاً برای یافتن مشتریانی مناسب نیاز به مراجعه گسترده به شبکه دارند اما مشتریان راضی احتمالاً با گذشت زمان خدمات شما را حفظ می کنند. به همین دلیل لزوماً نیازی به تعداد زیادی مشتری نیست تا بتوانید به خوبی کار کنید. بسته به خدماتی که ارائه می دهید تعداد معدودی مشتری با کیفیت می توانند برای تأمین هزینه تمام وقت خود در هنگام کار در خانه کافی باشند.

راستی اینستاگرام راستین رو دنبال دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *