دوره فروش حرفه ای

همه ما یک فروشنده هستیم!

در هر شغل و حرفه ای که باشید دوره فروش برایتان مهم است زیرا خواه پزشک باشید خواه وکیل خواه مدرس خواه فروشنده محصولات غذایی یا املاک و  یا کارمند و … شما یک فروشنده هستید. شما در هر لحظه یا در حال فروختن محصول و خدمات خود به مشتریانی هستید که به آن نیاز دارند یا در حال ارائه توانمندی و پتانسیلهای خود هستید.حتی شما اگر در شرف ازدواج هم باشید در حال ارائه و متقاعد کردن فردی به ازدواج به خود هستید و این در حالت کلی یعنی فروش!!پس ما از زمانی که به دنیا می اییم با علم و هنری جهانی به نام فروش در حال پرزنت خود و کسب  احترام ، ارزش و ثروت هستیم

آیا می‌دانید درآمد ماهیانه یک فروشنده حرفه ای چقدر است؟

فروش برعکس بسیاری از مشاغل دیگر تنها شغلی است در دنیا که هیچ حد و مرزی برای کسب درآمد از آن وجود ندارد. فروش شغلی است که شما چه کسب و کار داشته باشید هر روز در حال انجام آن هستید و چه در شرکتی کار کنید شریک تجاری صاحب آن مجموعه تلقی میشوید چون درآمد شما بر اساس کمیسیون و پورسانت و intensive فروش است که یعنی شما را شریک تجاری آن مجموعه میکند.
پس شما اگر در شغل فروش باشید در حقیقت مالک کسب و کار، توانمندی و استعدادهای خود هستید.
و این یعنی درآمدی بی انتها ….

دوره فروش و مذاکره، مهارت محور و کاربردی

 من سروش صفدریان در مدرسه کسب و کار راستین با بیش از ۲۰ سال سابقه اجرایی و عملیاتی در حوزه فروش دوره ای را طراحی کرده ام  که فقط بر کابردی و عملی بودن دوره خود تاکید دارم. دوره فروش و مذاکره به آموزش مدل ها، فرایندها و تکنیک های فروش می پردازد. این دوره به شکل کاربردی و با هدف توانمندسازی دانش پذیران برای جذب در موقعیت های شغلی فروش و پیشرفت و ارتقا کارشناسان فروش برگزار می‌شود.
دانش پذیران ما، حین برگزاری دوره می‌توانند از مهارت های فراگرفته و در حرفه خود بهره‌ بگیرند و ادعای من بر این است که نکاتی را به شما یاد میدهم که فردای روز کلاس شما در محل کار خود اجرا 
میکنید و نتیجه آن را کاملا ملموس درک میکنید.
نتیجه ملموس از دوره یعنی فروش بیشتر و کمیسیون بیشتر برای شما
و چه چیزی از این بهتر … !؟
شما با شرکت در این دوره، تبدیل به یک فروشنده حرفه ای خواهید شد. من رسیدن شخص شما به اهداف فروش خود را در دوره فروش خرفه ای تضمین می‌کنیم.

مخاطبان دوره

مدیران و صاحبان کسب و کار

افزایش مهارت‌های فروش برای جذب و نگهداری مشتری

افراد جویای کار و علاقه مندان حوزه فروش

یادگیری و افزایش مهارت برای تبدیل شدن به یک فروشنده همه فن حریف

کارشناسان فروش و فروشندگان

افزایش مهارت برای ارتقا سطح فروش

مدیران فروش

افزایش مهارت برای ارتقا سطح فروش تیم تحت مدیریت

مزایای دوره

اعطای گواهی شرکت در دوره از مدرسه کسب و کار راستین

همراهی یک نفر بعنوان کوچ جهت رفع ایرادات و پاسخ به سوالات در حین دوره

آموزش تکنیکهای علمی و ۱۰۰٪ کاربردی به دور از هر گونه مطالب حاشیه ای و بی استفاده

گارانتی ۱۰۰٪ عودت وجه در صورت کاربردی نبودن مطالب فقط به نظر شخص شما

سرفصل های دوره

 • آشنایی با حوزه فروش
 • آشنایی با تفاوت های رفتاری و عملکردی یک فروشنده موفق و غیر موفق
 • آشنایی با فرایندهای جدید فروش
 • برگزاری جلسات موثر در فروش
 • مدل های اصلی و کاربردی ارائه حرفه ای محصولات و خدمات 
 • تکنیک های متقاعدسازی و ترغیب افراد
 • مهارت پاسخ دهی به اعتراض مشتری
 • مهارت های بستن و خاتمه دادن 
 • تکنیک های مذاکره
 • طراحی حرفه ای پیشنهادهای فروش
 • نورومارکتینگ و استفاده از سوگیری های شناختی در فروش
 • اتیکت و اخلاق حرفه ای در فروش
 • و ….


.

نحوه برگزاری دوره

حضوری

انلاین

سازمانی

مدرس دوره


.

مراحل حضور در دوره

۱. تکمیل فرم ثبت نام یا تماس با دفتر

۲. توضیحات دوره توسط کارشناس و ثبت نام شما در دوره

۳. شرکت در جلسات دوره

۴. همراهی کوچ برای رفع ابهامات حین دوره

۵. ارزیابی نهایی و انجام پروژه 

۶. اعطای گواهی شرکت در دوره

سوالات متدوال شرکت کنندگان

دوره‌ی حضوری فروش حرفه‌ای از چه تاریخی شروع می‌شود؟

برای اطلاع از تاریخ برگزاری دوره‌ها شماره خود را در فرم ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. در غیر این صورت می‌توانید با شماره ۷۷۹۲۳۳۷۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

دوره به مدت ۵ جلسه ۳ ساعته میباشد که حدودا ۲ ماه و نیم به طول می انجامد. جلسات هر هفته یک جلسه برگزار میشود.

دوره به ۳ شکل حضوری ، انلاین و درون سازمانی برگزار میشود

در حالت حضوری شرکت کنندگان در محلی که آدرس دقیق آن برایشان بعد از ثبت نام ارسال میشود در محل حضور می یابند و مدرس در آن محل اقدام به تدریس میکند

در حالت انلاین از طرف مجموعه راستین لینکی جهت حضور در کلاس برای شرکت کنندگان بعد از ثبت نام ارسال میشود که هر جلسه در ساعت مشخص شده مدرس به صورت انلاین در کلاس حاضر و اقدام به تدریس مینماید. لینک هر جلسه یک ساعت قبل از تشکیل کلاس برای یادآوری برای شرکت کنندگان پیامک میشود

در دو حالت قبل شرکت کنندگان با اهداف و از مجموعه های مختلف در دوره حضور دارند اما در حالت درون سازمانی، یک شرکت میتواند برای پرسنل خود اقدام به برگزاری دوره نماید که در این حالت فقط شرکت کنندگان در دوره پرسنل مجموعه هستند و از افراد غیر ثبت نام نمیشود.

دوره های سازمانی نیز میتواند به دو صورت انلاین و حضوری در محل سازمان برگزار شود

از لحاظ محتوا و تمرین و نحوه برگزاری و تدریس هیچ تفاوتی بین این دو روش وجود ندارد.

در روش حضوری شرکت کنندگان میبایست هر هفته در ساعت کلاس در محل مشخص شده حضور یابند و حضورا از مدرس، فضای کلاس و گفتمان های پیش آمده استفاده کنند.

در حالت آنلاین همه موارد فوق به صورت انلاین اتفاق می افتد و برای عزیزانی که یا در شهر های دیگر غیر تهران هستند و یا بعلت ترافیک و مسافت و … امکان حضور ندارند بسیار مناسب میباشد.

ضمنا زمان برگزاری دوره های انلاین و حضوری توامان نمیباشد. این مزیتی است که مجموعه راستین برای رفاه و استفاده حداکثری عزیزان از دوره ایجاد کرده است. بر خلاف دوره های دیگر که توامان افراد انلان و حضوری در کلاس حضور دارند و تقریبا به هر دو گروه و مخصوصا افراد انلاین جفا میشود. مجموعه راستین تدریس برای هر گروه را مجزا و در دو روز متفاوت انجام میدهند تا هر دو گروه نهایت استفاده از دوره  را ببرند.

تمامی دوره‌های مدرسه کسب و کار راستین در تهران برگزار می‌شود و محل برگزاری هر دوره پس از ثبت نام اعلام می‌شود.  برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره‌ ۷۷۹۲۳۳۷۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

هر فروشنده می‌بایست تکنیک‌های زیادی برای فروش فرا بگیرد. اولین قدم در امر فروش، معرفی کامل و بی‌نقص محصول است که باید با چاشنی جذابیت همراه گردد تا بتواند از همان ابتدا مشتری را برای خرید قانع نماید.

فروش چه به صورت تلفنی چه حضوری چه انلاین و … تکنیک های ثابت و علمی دارد. در این دروه در خصوص تکنیکها و مواردی که باید در فروش تلفنی نیز رعایت کنید صحبت خواهد شد.


.

دوره های قبلی برگزار شده

آموزش
گزارش دوره جامع صحبت در جمع
تکنیک های افزایش فروش
کوچ کارآفرینی